Pamje nga darka romantike e yjeve të BBV

Krist Aliaj dhe Jori Delli janë ish- banorë të Big Brother Vip Albania që gjatë rrugëtimi të tyre u komentuan për një pëlqim të mundshëm. Kristi arriti të shkoj deri në finale madje u shpall i dyti pas fituesit Luiz Ejlli.

Brenda shtëpisë Jori dhe Kristi nuk shpenzonin shumë kohë së bashku edhe pse ky i fundit shpesh e nga cmonte dhe mundohej ti afrohej bukuroshes.

Është Jori ajo që ka publikuar një video me Kristin ku shihet se ka dalë për darkë me të.