Një fshat në Zvicër të jep 55 mijë euro për t’u shpërngulur atje

Nëse po mendoni të largoheni nga vendi, atëherë mund të dëshironi të merrni parasysh Zvicrën. Ne e themi këtë sepse një qytet zviceran po u paguan njerëzve 55,000 € vetëm për t’u shpërngulur atje. Fshati Albinen është absolutisht mahnitës, por për fat të keq, mundësitë e punësimit në zonë janë të pakta dhe për këtë … Read more

Fëmija i kap mjekrën Edi Ramës/ Momente pikante nga Shkodra

Fushata para zgjedhjeve sjell dhe momente pikante gjatë takimeve me qytetarët. Sot, në Shkodër, kryeministri Edi Rama është ‘miqësuar’ me një fëmijë që duket se nuk është më shumë se 18 muaj. Ai shihet që e merr në krahë, por foshnja kthehet dhe e kaq nga mjekra. Në këtë moment po fliste kandidati i Bashkisë … Read more

Mes Kejvina Kthellës dhe Tea Trifonit, ja cilën do të takojë Luiz Ejlli pas daljes nga “BBV2”!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top … Read more

‘Po të ishte Olta me Kejvinën aty në living nuk do ishin Dea me Kristin’. Luizi tregon kush e meritonte finalen!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top … Read more

Luizi tregon 4 banorët që ka dashur më shume në ‘BBV2’

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top … Read more

Bledi Mane: ‘Kur unë pija aIkoI, Luizi luante BlXH0Z’

Bledi Mane është rikthyer të sulmojë sërish Luizin, pas daljes nga “Big Brother VIP”. I ftuar në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”, Bledi deklaroi se gjatë kohës që ai ishte i aIko oIizuar, Luizi luante BlXH0Z. Po ashtu, ai shtoi se 60% e vajzave që pëlqejnë Luizin, janë të dhu nuara nga meshkujt. “Kur … Read more

Krejtësisht i dashuruar, Luiz Ejlli i bën dedikimin e veçantë Kiara Titos në ‘BBV- Live nga shtëpia’

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top … Read more